Friday, 24/3/2017 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

A vuan nga imuniteti i dobet?


A vuan nga imuniteti i dobet?


imuniteti

A vuan nga imuniteti i dobet?
Provo !

Rritja e imunitetit dhe vendosja e ekuilibrit psiqiko-tretës në trup

Në mëngjes dreke dhe darkë, merret një lugë e vogël e vajit të farës së zezë dhe hidhet në një gotë të mbushur përgjysmë me ujë të vakët dhe më pas hidhet një lugë e madhe mjaltë. Mbasi përzihet mirë pihet kështu për çdo ditë ditë {në mengjes drekë dhë darkë}, pas buke për një muaj rrjesht.

Një shkrim tjetër i dobishëm  Gjendrat tiroide, trajtimi me bimë
Tags:

Categories

Archives