Segunda-feira, 18/3/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Vezë + speca të kuqe = Lëkurë më e butëVezë + speca të kuqe = Lëkurë më e butë

speci i kuq

Vezë + speca të kuqe = Lëkurë më e butë

Specat e kuq janë burim i shkëlqyeshëm i vitaminës C, kurse hulumtimet tregojnë se femrat që konsumojnë më tepër vitaminë C kanë më pak rrudha dhe më rrallë vuajnë nga lëkura e thatë.Thjesht, shtoni një spec të kuq kur bëni vezë në mengjes dhe lëkura juaj do të jetë më e butë.

(Visited 2 times, 1 visits today)