Friday, 18/1/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Vetitë Shëruese e Farave te ChiasVetitë Shëruese e Farave te Chias

Fara Chia.

Vetitë Shëruese:

Forcon trupin dhe jep energji.

Parandalon kancerin e zorrës së trashë.

I pasur me aminoacide Omega 3, protein dhe fibra.

Kundër sëmundjeve të stomakut.

I dobishëm për flokët dhe thonjtë.

Përdorimi: Një lugë kafeje nga fara chia, e shoqëruar me një gotë qumësht, ujë ose caj sipas dëshirës pihet një herë në ditë në mëngjes pas buke, përdoret deri në normalizimin e plotë të gjendjes.