Friday, 22/6/2018 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

 Vetite e ginsengut

 Vetite e ginsengut

    ginseng shqip

  • Rrit rezistencen ndaj te ftohtit dhe ndaj lodhjes fizike.
  • Aktivizon memorien dhe perqendimin mendor.
  • Ul nivelin e sheqerit dhe te kolesterolit ne gjak.
  • Stimulon sistemin imunitar.
  • Stimulon oreksin dhe ul ndjeshem problemet me digestionin e ushqimeve.

Categories

Archives