Tuesday, 17/1/2017 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Vaj Xherxhiri


Vaj Xherxhiri


vaj xherxhiri

VAJ XHERXHIRI(Rocket)

:Dobite e tij:

•Aktivizon aktivitetin seksual, sepse përmban B5.

•Shërben si përforcues i përgjithshëm kundër dobësisë së diabetit.

•Lehtëson urinimin.

•Shërben si anti-kolle dhe hap oreksin.

•Forcon dhëmbët, mishin e dhëmbëve dhe mbron nga plasaritja e tyre.

•Ul nivelin e kolesterolit dhe të yndyrnave në gjak.

•Largon gëlbazën.

image_pdf
Një shkrim tjetër i dobishëm  Vaji i lirit, te mirat shendetesore
Tags:

Categories

Archives