Sábado, 23/2/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame
No Data

Vaj Kemunit (Cumin Oil)Vaj Kemunit (Cumin Oil)

12314086_1505402069789165_5176141696053701030_n.png

Vaj Kemunit (Cumin Oil)

Dobite:
Shqetesimet e aparatit tretes:largon gazrat,fryerjet intestinale dhe dhimbjet e barkut.
Hap oreksin dhe qeteson dhimbjet e barkut tek te rriturit,te vegjlit dhe tek grate me gji.
Qeteson dhimbjet e veshkave dhe ndihmon ne shperberjen e gureve ne veshka edhe ne kanalet urinare.