Terça-feira, 26/3/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Vaj Kardamoni (Kardamon Oil )Vaj Kardamoni (Kardamon Oil )

Z(2)

Vaj Kardamoni (Kardamon Oil )

I dobishem per guret ne veshka,
semundjet urinare, crregullimet e tretjes.
Perdoret per trajtimin e inflamacioneve te mishrave gojes dhe kunder demtimit te kavitetit te dhembeve.
Efikas kunder infeksioneve te lekures dhe pucrrave te fytyres.

(Visited 11 times, 1 visits today)