Thursday, 17/1/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Vaj Dafine (Laurel Oil)Vaj Dafine (Laurel Oil)

dafina

Vaj Dafine (Laurel Oil)

Dobite:
– Ushqen lekuren,i jep asaj force dhe shkelqim dhe vonon shfaqjen e rrullave.
– Ushqen rrenjet e flokeve u jep atyre gjalleri dhe pakeson renien e flokeve.
– Largon eren e keqe te trupit,dhe i jep arome natyrale dhe te kendshme.
– Ndihmon ne mjekimin e semundjeve te lekures si ekzemat dhe psoriasis.
– Eshte shume efektiv ne trajnimin e dhimbjeve te reumatizmes.