Friday, 24/3/2017 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Vaj bajameve (bademi) – almond oil


Vaj bajameve (bademi) – almond oil


vaj bademi

Vaj bajameve (bademi) – almond oil

Vaj bademi eshte produkt natyral dhe i shendetshem me shije dhe arome te mrekullueshme.

Eshte ideal si vaj masazhi, nuk le shenja yndyre ne lekure. Eshte i pasur me vitamina A B C D E dhe minerale te cilat e bejne kete vaj ideal per ushqyerjen e lekures, forcon dhe shkelqen floket, pakeson renien e flokeve dhe ndihmon per ekzema.

Një shkrim tjetër i dobishëm  Pse duhet ta perdorim vajin e kokosit?
Tags:

Categories

Archives