Friday, 21/10/2016 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame
Tirana
0C

Tumor ne tru


Tumor ne tru


tumori ne tru

Tumor ne tru

Per tumoret ne tru duhet te konsumohet nje filxhan caj nga bari i bletes (melisa officinalis) ne dite duke e gelltitur ngadale.

Pasi te kete vluar nje filxhan caji me uje futet nje kapje me tre gishta bar blete dhe lihet te ftohet per dhjete minuta kullohet dhe pihet e pa embeltuar.

melisa

image_pdf
Një shkrim tjetër i dobishëm  Format e shfaqjes se dhimbjeve të qafës dhe simptomat

Categories

Archives