Saturday, 23/9/2017 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Tërmet në Shkup

Tërmet në Shkup

TermetNë Shkup, pranë fakultetit matematiko-natyror aparatet seizmologjik kanë regjistruar dridhje të tokës. Tërmeti në Shkup ka rënë diku nga ora 20:50, ndërsa të dhënat e deri tanishme tregojnë ai është ndjerë me intesitet III shkallësh.

Gjithashtu msëhet se nuk ka patur dëme materiale dhe në njerëz, po ashtu edhe populli e ka ndjerë shumë pak. /albeu/

Një shkrim tjetër i dobishëm  Liburn Aliu i shpëton “sulmit” me këpucë të Ganimete Musliut (Video)

Categories

Archives