Saturday, 22/10/2016 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Telefoni që kushton 4.900 euro


Telefoni që kushton 4.900 euro


4900 euroVertu nxjerr në treg telefonin inteligjent Android që kushton4.900 euro. Vertu Castellation është i pajisur me një procesor dual-core 1.7Ghz Snapdragon, një kamerë 13-megapikselë, ekran 4.3-inç 720p, 32GB memorie të brendshme, GPS, një bateri 1800mAh, lidhje 3G HSPA + dhe Android 4.2.2 Jellybean.

Lëkura e telefonit është në disa ngjyra: në të zezë, portokalli, kafe dhe të kuqe. /albeu/

image_pdf
Një shkrim tjetër i dobishëm  Samsung sfidon Apple, hedh në treg orën teknologjike

Categories

Archives