Thursday, 25/5/2017 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Të vjellat e shpeshta


Të vjellat e shpeshta


Të vjellat e shpeshta

Një lugë e vogël vaj të farës së zezë dhe një lugë e vogël karafil i bluar, hidhet në lëng nenexhiku të zier dhe pihet nga kjo përzierje tre herë në ditë në mëngjes, drekë dhe darkë pas buke. Doza këshillohet sa hërë që kemi të vjella të shpeshta.

Një shkrim tjetër i dobishëm  7 shkaktarë të papritur të migrenës

Categories

Archives