Thursday, 21/2/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

SUPER SHAMPONI PROFESIONAL PËR FLOKË NGA RRËNJA GJINSENITSUPER SHAMPONI PROFESIONAL PËR FLOKË NGA RRËNJA GJINSENIT

SUPER SHAMPONI PROFESIONAL PËR FLOKË NGA RRËNJA GJINSENIT

Për të gjitha ata DJEM dhe VAJZA qe kan problem me renjen e flokeve, rritjen e tyre te ngadalshme, yndyren ne flok, deshirojn rigjenerimin e flokeve te demtuar gjithashtu edhe floket e demtuara nga bllonzhi.

Përshkrimi :
Shamponi i gjensenit përmban kombinim të substancave natyrale dhe bimëve mjekësore si:
1) Rrënjë Gjenseni,
2) Vitamine E,
3) Proteina nga gruri,
4) D-Panthenol dhe bimë mjekësore.
Përfitimet :
1) Pastron thellë rrënjen e flokut,
2) Heq zbokthin,
3) Forcon rrënjen e flokut,
4) Ndihmon për sherimin e kruarjes së lëkures së kokës,
5) Përmirson gjendjen e lëkures së kokës,
6) Lëkura e kokes tuaj do të jetë e shëndetshme.

Udhëzime :
Pastroni flokët me shamponin dhe bëni masazhë për 4-5 minuta pastaj e pastroni flokun për të pasur më shumë efekt.
————————————————————————————–
Bio Shop MEDINA Grand Store- Prishtinë:+37745810492(Viber)
Preshevë: +381631523152 (viber)
Kumanovë: +38970560207 (viber)
Tetovë: +38970600534 (viber)
Shqipëri: +355685629505 (Viber)
Zvicërr : +41788897081 (viber)