Tuesday, 17/1/2017 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Si te mjekohemi per lythat qe na dalin ne duar, ne kembe?


Si te mjekohemi per lythat qe na dalin ne duar, ne kembe?


Si te mjekohemi per lythat qe na dalin ne duar, ne kembe?

Per kete lloj shqetesimi, aplikoni nje shtrese te holle limoni ne pjesen ku te dhemb lythi(kalloja), fiksojeni me nje leukoplast dhe lereni ashtu per nje nate. Perserisni kete metode disa nete, derisa lythi te bjere.

image_pdf
Një shkrim tjetër i dobishëm  14 zakonet në jetë që e bëjnë zemrën copë-copë
Tags: ,

Categories

Archives