Friday, 28/7/2017 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame
Tirana
0C

Shpërthim dhe të shtëna në veri

Shpërthim dhe të shtëna në veri

Të shtëna me armë automatike, që kanë zgjatur për disa minuta, janë dëgjuar pas mesnatës në veri të Mitrovicës, afër cepit të urës kryesore mbi Ibër.

mitrovica

Sipas burimeve të Kosovapressit, rreth orës 1:10 pas mesnate është dëgjuar sërish një shpërthim i fuqishëm në veri të Mitrovicës, por që nuk dihen autorët dhe as lokacioni i saktë i këtij shpërthimi.

“Njësia e karabinierëve ka njoftuar se mjeti shpërthyes është hedhur në lumin Ibër dhe nuk ka të lënduar në njerëz”, kanë thënë burime të Kosovapressit. /Telegrafi/

Një shkrim tjetër i dobishëm  Afrim Zeqiri e fiton betejën - kompensohet nga gjyqi me 119 mijë euro

Categories

Archives