Sunday, 22/1/2017 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Shkup, burri vret me thikë gruan


Shkup, burri vret me thikë gruan


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në Shkup, ku burri ka vrarë me thikë gruan e tij dhe më pas është larguar nga vendngjarja.

shkup vrasje

Arsyet e krimit mbeten ende të panjohura, po ashtu nuk dihet asgjë për adresën e burrit. Viktima është dërguar menjëherë në spital për të marrë ndihmën mjekësore pasi është në gjendje të rëndë shëndetësore. /albeu/

image_pdf
Një shkrim tjetër i dobishëm  VMRO e BDI nuk duan regjistrim pasi është ulur numri i maqedonasve dhe shqiptarëve

Categories

Archives