Sexta-feira, 24/5/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Sheroje pikellimin! Keshille nga Ibn el-XheuziSheroje pikellimin! Keshille nga Ibn el-Xheuzi
” Shërimi i pikëllimit dhe ideve të lindura nga shikimi ” – Ibn el-Xheuzi

pikellimi shikimi

(Visited 11 times, 1 visits today)
Top