Sexta-feira, 19/4/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Shefqet Krasniqi më i besueshëm se krerët e shtetitShefqet Krasniqi më i besueshëm se krerët e shtetit

shefqet

Qytetarët duket se i besojnë më shumë imamit të Xhamisë së Madhe të Prishtinës, se sa krerëve të shtetit.

 

Këtë konstatim e ka nxjerrë agjencia e lajmeve “Prizren Post”, me anë të një ankete që e ka bërë në fund të vitit që e lamë pas.

 

Në mesin e 16 konkurrentëve artistë, politikanë, sportistë dhe persona me ndikim në shoqërinë shqiptare, Shefqet Krasniqi doli i pari.

 

Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga dhe kryeministri Hashim Thaçi, dokun të jenë personat më të padëshiruar. Hiç më mirë nuk dolën as ish-kryeministri i Shqipërisë Sali Berisha dhe ai aktual Edi Rama.

(Visited 5 times, 1 visits today)
Top