Thursday, 15/11/2018 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Sëmundjet e syve dhe mos shikimi mirëSëmundjet e syve dhe mos shikimi mirë

syri i keq

Sëmundjet e syve dhe mos shikimi mirë

Gjysmë ore para se të shkoni për të fjetur lyeni kapakët dhe lëkurën e syve me vaj të farës së zezë. Eshtë e preferueshme që njëkohësisht dhe me lyerje të pini dhe përzierjen e cila përbëhet nga një lugë çaji me vaj të farës së zezë në një gotë me lëng karote. Rezultatet do të duken që në muajin e parë.