Sunday, 25/6/2017 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Rukja kunder renies se flokeve


Rukja kunder renies se flokeve


Rukja kunder Renies se Flokeve

Ai i cili ka problem me renien e flokeve per shkak te Mesyshit apo Sihrit le ta ndegjoj kete rukje qdo dit per 2 jav resht.

 

Një shkrim tjetër i dobishëm  Nga semundjet dhe simptomat qe shfaqen si rezultat i veprave djallzore si magjia msyshi apo ograku, jane

Categories

Archives