Thursday, 19/1/2017 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Rritja e imunitetit dhe vendosja e ekuilibrit psiqiko-tretës në trup


Rritja e imunitetit dhe vendosja e ekuilibrit psiqiko-tretës në trup


Rritja e imunitetit dhe vendosja e ekuilibrit psiqiko-tretës në trup

Në mëngjes dreke dhe darkë, merret një lugë e vogël e vajit të farës së zezë dhe hidhet në një gotë të mbushur përgjysmë me ujë të vakët dhe më pas hidhet një lugë e madhe mjaltë. Mbasi përzihet mirë pihet kështu për çdo ditë ditë {në mengjes drekë dhë darkë}, pas buke për një muaj rrjesht.

 

image_pdf
Një shkrim tjetër i dobishëm  Kjo kurë kthen aktivitetin seksual edhe nëse je në moshë të thyer

Categories

Archives