Thursday, 19/1/2017 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Rrëzohet helikopteri në Berat, plagoset piloti


Rrëzohet helikopteri në Berat, plagoset piloti


Ka shpëtuar me lëndime të lehta piloti i një helikopteri pasihelikopteri i tij u rrëzua në mesditë në qytetin e Beratit. 

helikopteri berat
Sipas te dhenave te para mesohet se helikopteri, i njekompanie qe ben kerkime per nafte ka rene nga nje lartesi jo shume e madhe dhe eshte perplasur me nje koder. 

Pilotit italian i ka ardhur në ndihmë një tjetër helikopter i firmës, duke e transportuar drejt Spitalit Ushtarak në Tiranë, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën. /albeu/

image_pdf
Një shkrim tjetër i dobishëm  Mbyllen 32 dyqane mishi në Shkodër

Categories

Archives