Monday, 24/10/2016 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Rrëshqitje gurësh në hyrje të tunelit Tiranë-Elbasan


Rrëshqitje gurësh në hyrje të tunelit Tiranë-Elbasan


tuneli-elbasan_tiraneNë hyrje të tunelit Tiranë-Elbasan raportohet se ka pasur rrëshqitje gurësh.

Si pasojë e rrëshqitjes qarkullimi i mjeteve bëhet vetëm në një korsi dhe me vështirësi të madhe, njofton Balkanweb.

Mësohet se për largimin e inerteve të rëna në rrugë është kërkuar ndërhyrja e fadromave, por deri më tani situate vazhdon të mbetet problematike.

image_pdf
Një shkrim tjetër i dobishëm  Projekti i Xhamisë së Namazgjasë do të vazhdojë

Categories

Archives