Sexta-feira, 22/2/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame
No Data

PuthjaPuthja

 

Puthja e djalit është mëshirë,
puthja e gruas është dashuri e zjarrtë,
puthja e nënës dhe e babait është falje
dhe puthja e vëllait vjen nga ndjeshmëria e zemrës.”

Aliu ,radijAllahu’anhu.