Wednesday, 16/1/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame
Tirana
0C

Probleme me rënien e flokëve? Shtoni 3 përbërës në shampon tuajProbleme me rënien e flokëve? Shtoni 3 përbërës në shampon tuaj

Ju njohim me një mënyrë e cila ju ndihmon të trajtoni rënien e flokëve dhe për këtë ju nevojiten vetëm 3 pëbërës.

Përbërësit:
10 pika vaj rozmarine
10 pika vaj limoni
2 kapsula vitaminë E

Udhëzime:

Shtoni vajin e rozmarinës dhe të limonit në shampo. Më pas hidhni në të edhe kapsulat e vitaminës E.

Tundeni shampon mirë para se ta përdorni. Këtë përdoreni një ditë po, një ditë jo.

Aplikojeni atë në flokët tuaj, duke masazhuar lehtë kokën për disa minuta.

Lëreni përreth 10 minuta dhe më pas lajini flokët si zakonisht.
Ndryshimin do të mund ta vini re që në javën e parë të përdorimit të kësaj shampoje me këto 3 përbërës .