Friday, 20/1/2017 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame
Tirana
0C

Prishtinë, tre veta tentuan të vetëndizen me benzinë


Prishtinë, tre veta tentuan të vetëndizen me benzinë


Njësia Policore menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes dhe nga të dyshuarit ka konfiskuar një shishe me benzinë.

benzin

Raportohet se në rrugën e “UÇK-së” në Prishtinë, tre të dyshuar kanë tentuar të vetëndizen me benzinë.

Sipas Policisë së Kosovës tentimi për vetëndezje u bë për shkak të disa vendimeve të Ministrisë së Punës së Mirëqenies Sociale.

Njësia Policore menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes dhe nga të dyshuarit ka konfiskuar një shishe me benzinë.

Të dyshuarit janë shoqëruar në stacion policor dhe pas intervistimit në konsultim me prokurorin të njëjtit janë liruar.

image_pdf
Një shkrim tjetër i dobishëm  Dridhet sërish toka

Categories

Archives