Sábado, 23/2/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame
No Data

Plaku qe na la pa fjale !!?Plaku qe na la pa fjale !!?

98 vjecari Dobri Dobrev, nje njeri qe ka humbur degjimin e tij ne Luften e Dyte Boterore.

Ai ecen 10 km cdo dite nga fshati i tij deri ne qytetin e Sofies, ku kalon diten duke lypur para.
Ai ka mbledhur mbi 40,000 euro dhe i ka dhuruar ato per restaurimin e disa jetimoreve bullgare!

Po ti vella/moter muslimane me cka je mashtruar ??1979568_628987933821219_1828370070_n