Friday, 28/10/2016 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame
Tirana
0C

Për tretjen e acideve


Për tretjen e acideve


qumeshti acide

Për tretjen e acideve:

Disa pika të vajit të kokrrës së zezë qiten në një gotë me qumësht të nxehtë dhe më pas ëmbëlsohet me mjaltë.

image_pdf
Një shkrim tjetër i dobishëm  Gurët në tëmth(qeskën e të ithtit), pse shkaktohen?

Categories

Archives