Saturday, 22/10/2016 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Për shërimin e zemrës dhe qarkullimit të gjakut


Për shërimin e zemrës dhe qarkullimit të gjakut


Për shërimin e zemrës dhe qarkullimit të gjakut:

Këshillohet që sa më tepër të pihet vaji i kokrrës së zezë.

image_pdf
Një shkrim tjetër i dobishëm  T'a forcojmë imunitetin me mjalt dhe kanellë

Categories

Archives