Sunday, 22/1/2017 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Për pastrimin e kthjelltësisë së fytyrës


Për pastrimin e kthjelltësisë së fytyrës


vaj-ulliri123

 

Për pastrimin e kthjelltësisë së fytyrës

Për pastrimin e kthjelltësisë së fytyrës: Përziej një lugë të vajit të kokrrës së zezë me një lugë të vajit të ullirit dhe lyeje fytyrën me të. Qëndro në atë gjendje për një orë, pastaj laje fytyrën me ujë dhe sapun.

 

image_pdf
Një shkrim tjetër i dobishëm  Hiqeni kolesterolin nga enët e gjakut për vetëm 40 ditë!

Categories

Archives