Thursday, 23/3/2017 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Për hipertensionin


Për hipertensionin


hipertension

Per hipertensionin

Dy kokrra të mëdha hudhre në një litër ujë dhe zihen për 10 minuta. Ena lihet e mbuluar sa të ftohet pastaj kullohet dhe lëngut i shtohet lëngu i 3-4 limonëve. Pihet një filxhan çdo mëngjes esëll.

Një shkrim tjetër i dobishëm  Për shërimin e dhembjes së dhëmbëve dhe mishit të tyre dhe dhembjeve të bajameve dhe fyti

Categories

Archives