Thursday, 30/3/2017 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame
Tirana
0C

Per freski,gjalleri dhe forcim te zemres


Per freski,gjalleri dhe forcim te zemres


makthi

Jep gjalleri, freski dhe forcon zemren:

Merren nje luge e vogel (kafeje) nga makthi dhe perzihet me nje luge te vogel (kafeje) mjalt te fares se zeze pasi perzihet mire me njera-tjetren konsumohet dy here ne dite mengjes dhe mbremje pas buke.

Per me teper rreth makthit kliko ketu:

 

Një shkrim tjetër i dobishëm  Ilaqe të dobishme popullore
Tags:

Categories

Archives