Thursday, 23/3/2017 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Pekmez nga Çiçibanozi


Pekmez nga Çiçibanozi


pekmez cicibanozi

Pekmez nga Çiçibanozi

Hap damaret e zemres
Ul kolesterolin
Relakson nervat
Forcon kujtesen
Forcon melcine
Pastron mushkrite
Jep force dhe energji
Rrit fuqine seksuale
Sheron astmen, bronkitin
Parandalon dridhjet e duarve dhe kembeve
Forcon sistemin imunitar

Perdorimi:
Konsumohet ne mengjes esell dhe ne mbremje para fjetjes. Perzihet me kos, me vaj suzami ose si shurup me uje.

Një shkrim tjetër i dobishëm  Vaj Kafuri [Eucalyptus globules]
Tags:

Categories

Archives