Quinta-feira, 23/5/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Pastroni zorrën e trashë me këto 3 përbërësPastroni zorrën e trashë me këto 3 përbërës

Duke pastruar sistemin tuaj të tretjes nga toksinat e padëshiruara, ju do të ndiheni mirë vetëm në një ditë!

Zorra e trashë është një kontribues i madh në magazinimin dhe e fekaleve.

Për këtë arsye ne ju sjellim një recetë që do ju ndihmojë në pastrimin e zorrës së trashë.

Përbërësit

½ filxhan lëng molle
2 lugë lëng limoni
1 lugë çaji lëng organik xhenxhefili
½ lugë çaji me kripë
½ filxhan me ujë të vakët

Udhëzime

Kombinoni të gjithë përbërësit në një enë dhe i trazoni mirë.

Pini çdo mëngjes një gotë nga kjo me stomak bosh.

Dy gota të mëdha duhet të konsumohen në mbrëmje rreth orës 6-7.

Nuk rekomandohet për gratë shtatzënë dhe për diabetikët

(Visited 23 times, 1 visits today)
Top