Friday, 28/10/2016 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame
Tirana
0C

Pasha fikun dhe ullirin! (Kuran 95:1)


Pasha fikun dhe ullirin! (Kuran 95:1) 

image_pdf
Një shkrim tjetër i dobishëm  Assad: SHBA do dështojë po e sulmoi Sirinë

Categories

Archives