Thursday, 30/3/2017 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame
Tirana
0C

Një studente tenton të vetëvritet (Video)


Një studente tenton të vetëvritet (Video)


Një studente tenton të vetëvritet 

 

Një vajzë rreth të 30-ve ka tentuar të vetëvritet sot rreth orës 14 nga kati i gjashtë i banesës në lagjen “Ulpiana” të Prishtinës përballë Menzes së studentëve.
studente
Në vend të ngjarjes kanë dalë Policia dhe Zjarrfikësit të cilët tregojnë se procesi i shpëtimit nga vetëvrasja ka zgjatur rreth gjysmë ore./zeriinfo

 

Një shkrim tjetër i dobishëm  Ja kush votoi pro dhe kundër ligjit që ndalon "zhurmën" e Ezanit

Categories

Archives