Sunday, 28/5/2017 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Nje mjek i zgjuar tha…


Nje mjek i zgjuar tha…


dashuria

Nje mjek i zgjuar tha:

Kam 30 vjet qe e praktikoj kete profesion dhe kam nenshkruar me qindra receta mjekesore,por ne te gjithe kete rrugetim kam mesuar se mjekimi me i mire per qenien njerezore eshte “DASHURIA dhe PERKUJDESJA”.

Dikush pyet: “Por,ne qofte se kjo nuk funksionon?”

Ai buzeqeshi dhe u pergjigj: “Shto dozen”

Një shkrim tjetër i dobishëm  Çfarë duhet të thonë bashkëshortët gjatë marrëdhënieve intime?
Tags:

Categories

Archives