Thursday, 30/3/2017 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame
Tirana
0C

Ndërron jetë babai i Pandeli Majkos


Ndërron jetë babai i Pandeli Majkos


pandeli majko

Deputeti i Partisë Socialiste,Pandeli Majko ka njoftuar sonte lajmin e hidhur për humbjen e të atit.

Në një postim të shkurtër në Facebook, Pandeli Majkoshkruan:

“Im atë ndërroi jetë. Ishte një bashkëshort, baba dhe gjysh i përkryer. Varrimi bëhet nesër në orën 13:00”

Një shkrim tjetër i dobishëm  Kush nuk e festoi Vitin e Ri (Video)

Categories

Archives