Friday, 28/10/2016 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame
Tirana
0C

Mjekësia Islame ju uron Kurban Bajramin!


Mjekësia Islame ju uron Kurban Bajramin!


urime kurban Bajrami mjekesia islame

Es selam alejkum we rahmetullah we berekatuhu

 

             Stafi i faqes sonë ju uron Kurban Bajramin vizitorëve,anëtareve të faqes dhe gjithe muslimaneve kudo qe janë.Me shprese se Allahu i Larmadherishem na pranon adhurimet dhe lutjet tona.Të gjithë ata të cilët patën mundësi që të prejnë kurbane Allahu ua pranoftë ato.

            Meqenëse këtë festë e karakterizon edhe obligimi fetar Haxhi, uroj që të gjithë haxhilerëve Allahu t’ua pranojë Haxhin .Amin

 

image_pdf
Një shkrim tjetër i dobishëm  Bashkësia Islame e Kosovës: Komunikatë për media

Categories

Archives