Thursday, 25/5/2017 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Mjekësia Islame ju uron Fitër Bajramin


Mjekësia Islame ju uron Fitër Bajramin


 

Mjekesia

Es selam alejkum we rahmetullah we berekatuhu

Stafi i faqes sonë ju uron Fitër Bajramin gjithë vizitorëve,anëtareve të faqes dhe gjithe muslimaneve kudo qe janë.Allahu na pranofte Ramazanin , adhurimet tonë si dhe na faltë mëkatet.Amin

Një shkrim tjetër i dobishëm  Afrim Zeqiri e fiton betejën - kompensohet nga gjyqi me 119 mijë euro

Categories

Archives