Sábado, 25/5/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Mjaltë dhe kanellë për rënie në peshë dhe detoksikim !??Mjaltë dhe kanellë për rënie në peshë dhe detoksikim !??

Përbërësit:

Një lugë e mesme me kanellë organike në një gotë me ujë të vluar.
Përzieje për 15 min.
Kur uji të ftohet hidhni edhe një lugë të madhe me mjaltë organike.

Konsumoni gjysmë gote në mëngjes në stomak bosh
dhe gjysmë gotë 45 min pas darke.
Përdoreni këtë recete për 1 muaj rradhazi.

Përktheu dhe përshtati: Dr.med. Abdurrezak, Preshevë.

– SHPERNDAJE –

(Visited 15 times, 1 visits today)
Top