Sexta-feira, 22/3/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

MBROHUNI NGA SËMUNDJET E ZEMRËSMBROHUNI NGA SËMUNDJET E ZEMRËS

MBROHUNI NGA SËMUNDJET E ZEMRËS

1-Pakësoni ushqimet me yndyrë, shtoni perimet dhe frutat e freskëta në dietën tuaj.

2-Bëni çdo ditë të paktën 30 minuta ecje.

3-Bëni çdo ditë të paktën 15 minuta ushtrime.
4- Evitoni, alkoholin, duhanin

(Visited 2 times, 1 visits today)