Tuesday, 24/1/2017 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame
Tirana
0C

Masakër në Bruklin, vritet nëna me 4 fëmijët


Masakër në Bruklin, vritet nëna me 4 fëmijët


bruklin

Një ngjarje e rëndë nga ndodhur në Bruklin të Nju Jorkut, ku një nënë 37-vjeçare dhe katër fëmijët e saj, nga 1 në 9 vjeç, u gjetën të masakruar në shtëpinë e tyre.

Agresori, një 25-vjeçar, ishte i afërm i familjes që vuante nga problemet mendore, dhe jetonte nën një kulm me viktimat.

Ende nuk bëhen të qarta motivet e plota të ngjarjes. Megjithate mesohet se babai i fëmijëve mbërriti në shtëpi shumë vonë, pasi të pesë anetaret e familjes se tij ishin te vdekur.  /mesazhi/

image_pdf
Një shkrim tjetër i dobishëm  Ish agjenti: CIA i paguante Tuxhmanin, Millosheviqin dhe Izetbegoviqin

Categories

Archives