Saturday, 22/10/2016 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame
No Data

Lutje nga Jusufi alejhisSelam


Lutje nga Jusufi alejhisSelam


Lutje nga Jusufi alejhisSelam:

O Zot, Ti je Ngushellues i cdo te vetmuari;
Ti je Shoqerues i cdo te braktisuri;
Ti je Ngushellues i cdo te deshperuari;

Ti je Shpresa e cdo nevojtari;
Ankesat dhe lutjet te drejtohen vetem Ty;
Ti degjon lutjet tona;
Je Ti qe largon brengat tona…
image_pdf
Një shkrim tjetër i dobishëm  TË RRALLË POR EKZISTOJNË !

Categories

Archives