Sábado, 15/6/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Limoni dhe pagjumësiaLimoni dhe pagjumësia

uji i ngrohtë me limon1

Limoni
Zieni dhjetë lugë me lëvore të limonit me një litër ujë. E lini të qëndrojë për dhjetë minuta. Para se të flini mbushni vaskën me ujë të ngrohtë, shtoni gjithë çajin dhe futuni dhe qëndroni për 20 minuta.

(Visited 37 times, 1 visits today)
Top