Friday, 19/10/2018 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Lëngu i kumbullaveLëngu i kumbullave

11666213_1012487012094637_9169025681412615059_n

Lëngu i kumbullave është i mbushur me vitamina esenciale dhe antioksidantë. Ky lëng ofron një listë të gjatë të përfitimeve shëndetësore: rregullon tretjen, parandalon hermoroidet dhe kapsllëkun, pastron organizmin dhe zorrën e trashë nga infeksionet e ndryshme dhe i jep trupit energji.