Friday, 22/6/2018 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Kur ju thotë burri “e bëj unë iftarin” (Video)

Kur ju thotë burri “e bëj unë iftarin” (Video)

Përgatitja e iftarit nuk është aspak detyrë e lehtë, por shpërblimi për të është mjaft i madh. Ndonjëherë burrat e kuptojnë se kjo ngarkesë duhet lehtësuar nganjëherë, dhe shprehin gatishmërinë për tu ndihmuar grave.

Por a e dini se cfarë ndihme ofron Khalid al Ameri, bloger i njohur në rrjetet sociale?

Përpjekjet e tij demaskohen shpejt nga gruaja e tij… /MESAZHI/

WHEN MEN COOK IFTAR

I cooked Iftar for Salama, and this is what happened! 😂Like Khalid Al Ameri on Facebook and Instagram!Music: Visionary by CelDro Music

Gepostet von Khalid Al Ameri am Montag, 4. Juni 2018

Categories

Archives