Thursday, 17/1/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Kundër gastritit – Sodë bukeKundër gastritit – Sodë buke

 soda

Kundër gastritit – Sodë buke
Soda e bukës është shumë e domosdoshme në parandalimin dhe lehtësimin e shumë sëmundjeve, gjithashtu ajo luan një rol tepër të rëndësishëm në trajtimin e gastritit. Përzieni gjysëm luge çaji sodë buke në gotë ujë dhe pijeni. Do të shihni ndryshimet menjëherë.