Sunday, 19/8/2018 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame
Tirana
0C

Kundër ftohjesKundër ftohjes

bliriKundër ftohjes

I përzini na 25gr lule të blirit, shtogut dhe kamomilit, ndërsa tre lugëve të kësaj përzierjeje ia qitni gjysmë litri ujë të valë, e mbuloni dhe pas një ore e pini sa më të ngrohtë gjatë ditës.

Categories

Archives